Cihan Koç logo
0542 668 46 17

Hizmetlerim.

Yüksek kalite de iş imkanı.

01.kuvvetli yönlerimiz

2008 yılından bugüne yaklaşık 1200 kurumsal firmaya web sitesi projesi teslim etmiş bulunmaktayım. Bu denli tecrübe web tasarım firmaları açısından Grimor'u en ön sıralara taşıyan özelliklerdendir.Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli bir hizmet ile sağlanabileceği bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında sürekli bir artış ivmesi yakalamıştır.

  1. 02.istikrarlı çalışan kadromuz
  2. 03.Başarılı sonuç.
  3. 04.%100 Memnuniyet.

01.

Ortak Fikir

İş başlangıcında takım liderimiz ve takımımızın ortak kararıyla bir yol çizilerek adım atılır.

-

02.

Geliştirme

Arge departmanımız işinizin veya projenizin gidişatını en faydalı ve yaraylı bir şekilde yürütmeye koyar.

-

03.

Başarı

Ortak fikir ile yola çıktığımız projenizin sonucunda %100 başarı elde edip sonucu varıp teslim edilir.

-

Hizmetlerimiz

Grafik Tasarım

İletişimin tasarıma ihtiyacı vardır. Grafik tasarım, verilmek istenen mesajı en estetik biçimde, yalın anlamlı ve zekice sonuçlar yaratarak iletme şekli olarak ifade edilebilir. .

Creative

Web Tasarım & Programlama

Web siteniz, sanal dünyadaki vizyonunuzdur. Bu nedenle siteniz, firmanızın kurumsal kimliğine uygun ve bu kimliği bütünler şekilde, profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır.

Creative

Prodüksiyon

Grafik tasarım ile iç içe geçmiş, firmanızın vizyonuna uyumlu stüdyo çalışması hangi kurumsal firmanın hoşuna gitmez ki? Aşağıdaki profesyonel hizmetleri aynı çatı altında bulabilirsiniz.

Creative

Sosyal Medya

Günümüzde müşteriler ile bağlantı kurmanın, trafik yaratmanın, marka bilinirliği oluşturmanın ve satışları arttırmanın en etkili yolu sosyal medya kanallarını etkin kullanmaktan geçmektedir.

Creative

Reklam Yönetimi

Marka ve ürünlerin var olabilmesinin ön koşulu tanınmak, potansiyel müşteriye ulaşabilmektir. Dijitalleşen dünyada bunu gerçekleştirebilmek çok daha kolaylaşsa da, bir o kadar karmaşık hale gelmektedir.

Creative

Uygulama

Ambalajdan baskıya, promosyondan tekstile, yazılımdan dekorasyona, tasarımların hayata geçirilmesi konusunda güvenilir çözüm ortaklarımıza yönlendirebiliyor ve tüm süreci sizin adınıza takip edebiliyoruz.

Creative

Bir web sitesine mi ihtiyacınız var ?

Üst düzey yöneticilerimiz ile hemen iletişime geçip teklif alabilirsini