Cihan Koç logo
0542 668 46 17

Cihan Koç Kimdir ?.

Ben Cihan Koç / Bilgisayar Mühendisi.

İstanbul Üniversitesini bitirdikten sonra, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. 20018'den günümüze iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve yazılım sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefine varmak niyetindeyim. Tüm müşterilerime firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermekteyim.

hakkımda

Sorumluluklarımız

Creative Design

Öncelikli sorumluluğu; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve kreatif bir şekilde imza bıraktığı web projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir.SetVia web tasarım ajansı, beğeni odaklı çalışır. Tasarımın önemini bilir,

kime hizmet verebilirim?

Creative Design

Web tasarım ajansı, KOBİ, KOBİ+ segmentindeki tüm ticari kuruluşların, web tasarım ve web yazılım çözümlerine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşların tanıtım web tasarım taleplerine yanıt verir.

kalite anlayışımız

Creative Design

Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden SetVia web tasarım ajansı; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarında hayata geçirir.